piątek, 1 kwietnia 2016

PODSUMOWANIE | Marzec 2016


No i mamy wiosnę!!! :D

Skończył się kolejny miesiąc, więc czas na podsumowanie.

Marzec to miesiąc wiosenny, pierwsze pąki, zielone liście, trawa, ciepłe promienie słońca. Czyż to nie przepiękny czas? :D 

Jednak dla mnie nie był to zbyt udany miesiąc. Nie przeczytałam żadnej książki, a to dlatego, że przygotowywałam się do konkursu religijnego i czytałam fragmenty Biblii.
Teraz jestem w trakcie przygotowywania się do kolejnego konkursu, tym razem z języka polskiego i czytam właśnie tomik poezji Cypriana Kamila Norwida.
Oprócz tego mam też bardzo dużo nauki. Teraz w szkole mam taki okres, że piszę sprawdzian za sprawdzianem i nie mam czasu na czytanie książek, nad czym szczerze ubolewam. W szkole siedzę przeważnie do 16-17, a po powrocie do domu siedzę do późna nad książkami, co też zabiera mi cenne godziny, które mogłabym przeznaczyć na czytanie jakiejś ciekawej lektury. :(

W marcu miałam przyjemność wypromować akcję Mateusza Pawłowskiego "Darmowe Gadżety Szkolne" z czego bardzo się cieszę. Jeżeli jeszcze o niej nie słyszeliście, to kliknijcie TUTAJ.

Od kilku tygodni możecie mnie również znaleźć na Instagramie i tam obserwować co czytam w danym momencie. Bardzo chętnie porozmawiam z Wami o książkach, więc jak jesteście zainteresowani, to piszcie - odpisuję w przeciągu kilku godzin. :D

W marcu rozpoczęło się również Wiosenne Rozdanie, które będzie trwało jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie, więc jeżeli jeszcze się nie zgłosiłeś, a chciałbyś/chciałabyś, to zapraszam TUTAJ.

I to chyba tyle na podsumowanie. Z trudem znoszę fakt, że nie udało mi się przeczytać żadnej książki w marcu, jednak mam nadzieję, że w tym miesiącu będzie lepiej. :)

A Wy jak oceniacie miesiąc marzec? Udany czy wręcz przeciwnie? :)

5 komentarzy:

 1. Dla mnie marzec był udanym miesiącem. Życiowo i książkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że szkoła nie tylko mnie daje popalić. Jednak tak to juz jest, że czasami na książki kompletnie brakuje czasu

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzec zaliczam do udanych (jeżeli biorę pod uwagę to, jak mało czasu miałam), udało mi się przeczytać 6 książek :D Rozumiem w pełni Twój ból z powodu braku czasu przez szkołę :/ Ja aktualnie przygotowuję się do matury, więc też czytam o wiele mniej niż zazwyczaj. Oby kwiecień był łaskawszy :D
  Pozdrawiam,
  Jessie
  http://lifting-pages.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma się co przejmować, przede wszystkim liczy się Twoja przyszłość, a w obecnym czasie- szkoła. Niestety taka kolej rzeczy, najpierw obowiązki, a później przyjemności. A jako uczeń, nie oszukujmy się- obowiązków jest od groma. Także głowa do góry, niedługo wakacje i będzie można wszystko nadrobić! :)


  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić w wakacje, bo trochę się zaległości zrobiło, ale teraz nawet gdybym bardzo chciała, to ciężko o czas wolny, kiedy jest tyle obowiązków :)

   Usuń

INSTAGRAM