poniedziałek, 27 czerwca 2016

Zapraszam na wydarzenie: Książka nocą

Kochani! 
Chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu "Książka nocą", które organizuję razem z autorką bloga Alek Czyta. Byłoby nam naprawdę bardzo miło, gdyby wzięło udział w tym wydarzeniu jak najwięcej osób, dlatego też zapraszajcie do tej zabawy swoich znajomych! :D

Cała akcja odbędzie się w noc z 16 na 17 lipca w godzinach od 19:00 do 06:00 następnego dnia. Czasu jest naprawdę sporo, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie się świetnie bawił.

Utworzyłyśmy już wydarzenie na Facebook'u <tutaj>. Czekamy tam na Wasze posty z tytułami książek, które macie zamiar przeczytać podczas całej akcji, a później również na relację z nocy czytania. Aby było nam łatwiej odnaleźć posty dotyczące tej akcji, mamy prośbę, aby wszystkie te posty, które będą nawiązywały do akcji, oznaczać hasztagiem #ksiazkanoca. 

A na koniec: dla dwóch uczestników, którzy będą najbardziej aktywni (będą wstawiać wpisy z hasztagiem #ksiazkanoca) są przewidziane nagrody NIESPODZIANKI! Mamy nadzieję, że chętnie przyłączycie się do tego wydarzenia. :)

Regulamin i zasady:
1. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 19:00 i trwa do godziny 06;00, ale nie oznacza to wcale, że uczestnik musi przez cały ten czas czytać. (można np. później zacząć czy wcześniej skończyć)
2. Organizatorkami akcji "Książka nocą" są autorka bloga Książkowy świat wyobraźni oraz autorka bloga Alek Czyta
3. Celem akcji jest przeczytanie książki w ciągu trwania akcji.
4. Koniecznie dajcie znać, że jesteście razem z Nami na mediach społecznościowych, dodając do wpisu #ksiazkanoca.
5. Spośród wszystkich aktywnych uczestników rozlosujemy dwie nagrody-niespodzianki*.
*Warunkiem koniecznym jest adres zamieszkanie na terenie Polski.
6. Wszyscy mamy się dobrze bawić!

Zapraszamy!

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy weźmiecie udział w tym wydarzeniu!

PS. Będzie mi bardzo miło, jeżeli udostępnicie baner wydarzenia na swoich blogach, Facebook'u, Instagramie i innych mediach społecznościowych, a także jeżeli zaprosicie znajomych do wspólnej zabawy. ;)

8 komentarzy:

 1. Z ogromną chęcią wezmę udział w tym wydarzeniu! :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest stron - kilk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy z tego powodu. Jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, to proszę o dołączenie do akcji na Facebooku ;) Będzie nam bardzo miło ;)

   Usuń
 2. Świetny pomysł! Napewno wezmę udział w tym wydarzeniu.Muszę zamówić coś Kinga. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie dołącz do wydarzenia na Facebooku, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś :) Mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawiła podczas całej tej akcji ;)

   Usuń
 3. Ja może wezmę udział. Może nie zasne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że Maybe Someday idealnie nada się na to wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią wzięłabym udział w tym wydarzeniu, ale niestety jestem zaprzeczeniem nocnego marka. Bardzo wcześnie staję się senna, także takie wyzwanie jest nie dla mnie. Niemniej jednak życzę udanej nocy!:)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM