wtorek, 8 marca 2016

TOP 5 najlepszych filmów na Dzień Kobiet


Kochani! <3

Dzisiaj mamy 8 marca, a więc Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowałam dla Was ciekawe zestawienie 5 najlepszych filmów, które każda kobieta może, a nawet powinna obejrzeć w ten cudowny dzień.

Nie ważne czy z siostrą, bratem, koleżanką, przyjaciółką, mamą, chłopakiem czy mężem. Po prostu musicie je obejrzeć! :D


5. Kwiat pustyni


Film, który opowiada o somalijskiej dziewczynce, która w wieku trzech lat została poddana obrzezaniu, a następnie, siedem lat później, została sprzedana człowiekowi, za którego niedługo miała wyjść za mąż. Dziewczynce się to nie podobało i udało jej się uciec. Po wielu wysiłkach i poświęceniach udaje jej się zostać supermodelką.


4. Druhny


Dla niektórych może być to głupi film, jednak jest on dobrym przykładem na to, że nie tylko mężczyźni mają swoje wypady, że kobiety też potrafią i lubią się czasami wyrwać z domu i zabawić.
Po tym filmie ma się ochotę zabrać swoje najlepsze przyjaciółki i zabawić się jak jeszcze nigdy dotąd.


3. Moja matka


Jest to najnowszy komediodramat Nanni Mirettiego, współczesna opowieść o dojrzałej kobiecie, która pod wpływem różnorakich doświadczeń i życiowych zawirowań odkrywa, co jest dla niej najważniejsze.
Margherita (Margherita Buy) jest uznaną reżyserką filmową. Oprócz problemów w pracy, musi też radzić sobie z problemami w jej życiu prywatnym: dorastającą córką, chorą matką, rozstaniem z wieloletnim partnerem. Jak odnaleźć sens życia i wewnętrzną radość, kiedy wszystko nas przytłacza? Nanni Miretti przedstawia historię Margheritty w pełen humoru i czułości sposób.


2. Planeta Singli
Polski film w reżyserii twórców "Listy do M.". Film opisuje życie romantycznej Ani, która jak każda kobieta, chciałaby mieć księcia z bajki. Pewnego dnia ląduje w reality show, w którym prowadzący ukazuje prawdziwą twarz mężczyzn, z którymi kobiety flirtują w sieci i naśmiewa się z naiwności kobiet, które wierzą na odnalezienie swojego ideału faceta przez Internet. 
Jeżeli jeszcze nie oglądałyście tego filmu, to dzisiaj jest najlepszy moment :D


1. Notting Hill


Film w roli głównej z Julią Roberts i Hugh Grant'em.
William Thacker, jest rozwiedziony i nie ma zbyt wysokiej samooceny. Sam myśli o sobie jako o dziwnym człowieku żyjącym na "pół gwizdka". Pracuje w kiepsko prosperującej księgarni, której jest właścicielem. Pewnego dnia, jego życie się zmienia, gdy do jego księgarni wchodzi Anna Scott, największa współczesna gwiazda filmowa.
Świetna opowieść o tym, że miłość może połączyć wszystkich, nawet wielką gwiazdę filmową ze zwykłym człowiekiem, ledwo wiążącym koniec z końcem.To już wszystko. Wszystkie filmy obejrzałam i wszystkie mogę Wam z czystym sercem polecić! :)
Więc nie czekajcie już dłużej. Ściągnijcie sobie film, albo znajdzie w Internecie i już dziś wieczorem zróbcie sobie przekąski i obejrzyjcie go. Same, czy z kimś. Nie ważne! Rozsiądźcie się wygodnie, czujcie się jak w kinie i bawcie się dobrze. Dzisiaj, Moje Panie, jest Nasz Dzień :D

1 komentarz:

  1. Świetny post, na pewno sięgnę dzisiaj po któryś z tych filmów :)
    Pozdrawiam :)
    http://fan-of-books.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM