sobota, 24 grudnia 2016

WESOŁYCH ŚWIĄT! Oraz lektury idealne na Święta :)


Kochani! W ten magiczny czas chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Niech Mikołaj przyniesie Wam wiele niespodziewanych prezentów i obdaruje Was niezliczoną ilością książek, a Nowy Rok 2017 będzie dla Was jeszcze lepszy i owocniejszy niż 2016! 
Wesołych Świąt! :* <3A oto kilka książkowych propozycji ode mnie na świąteczne wieczory :)

"Biuro przesyłek niedoręczonych"

Autor: Natasza Socha
Wydawnictwo: Pascal
Liczba stron: 304

Są listy, których nie można zostawić bez odpowiedzi.

Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Zuzanna zaczyna tam pracować, bo ją samą też prześladuje pewien niewysłany w porę list. Z czasem coraz bardziej intrygują ją tajemnice innych ludzi. Kiedy trafia na listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat nie mogą się spotkać, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma czas do Wigilii, potem będzie za późno…
Magiczna opowieść o zagmatwanych ludzkich losach, miłości jak z bajki i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości.


"Anioł do wynajęcia"

Autor: Magdalena Kordel
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 440

Gdybyś całkiem przypadkiem, tam u siebie na górze, miał jakiegoś bezrobotnego anioła, anioła do wynajęcia, to pamiętaj o mnie. Bardzo proszę. 

A, i gdybyś mógł mi pomóc w tym, żebym tak do końca nie zapomniała, czym jest miłość i radość…
Michalina ma kłopoty. Została sama, bez środków do życia i bez dachu nad głową. Cały świat wydaje się być przeciwko niej. 
Kiedy jest już tak źle, że zaczyna tracić nadzieję, ktoś niespodziewanie zaprasza ją na kubek herbaty z cynamonem. Ktoś wysłucha z uwagą, przygarnie do serca, da nadzieję. 
Czy jednak tam w górze ktoś nad nią czuwa? Dobry duch, zaginiony Anioł Stróż?
„Anioł do wynajęcia” to niezwykła historia. Otula jak ciepły koc, rozgrzewa jak filiżanka cynamonowej herbaty, a przede wszystkim przywraca wiarę w ludzi i daje nadzieję.


"Obudź się Kopciuszku"

Autor: Natalia Sońska
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Liczba stron: 320

Czy widzisz, jak śnieg skrzy się za oknem? Zaparz herbatę, otul się kocem i zakochaj się w zimie.

Alicja jest samotną, młodą lekarką, która całkowicie poświęca się swojej pracy. Zamknięta w sobie i wycofana stroni od towarzystwa ludzi. I chociaż z pozoru wydaje się twarda i nieprzystępna, tak naprawdę skrycie marzy o miłości.
Jej życie zmienia się, gdy przyjaciele Alicji zabierają ją do Zakopanego. Tam, podczas sylwestrowej nocy, poznaje jego – przystojnego ratownika TOPR. Ku jej zaskoczeniu w towarzystwie Michała czuje się nad wyraz dobrze. Jej myśli przestają obsesyjnie krążyć wokół pracy, a zaczynają skupiać się na mężczyźnie, który staje się kimś więcej niż zwykłym znajomym.
Czy Alicja obudzi się ze snu i zawalczy o miłość?

Obudź się, Kopciuszku to nowa powieść Natalii Sońskiej, która poruszy niejedno serce.


Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świąt! <3

5 komentarzy:

 1. Wszystkie te książki mają przepiękne świąteczno-zimowe okładki co od razu mnie zachęca do czytania, nawet bez zapoznania się z opisem. *.*
  Wesołych świąt! <3
  http://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczytanych Świat i bogatego Mikołaja :) Książka Nataszy Sochy jest rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę Sochy właśnie dzisiaj skończyłam czytać - na święta jest idealna! Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! :)
  Wszystkie powyższe książki chcę kiedyś przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale ja zimą po prostu nadrabiam zaległości. Nawet nie patrzę, która książka jest świąteczna, a która nie :D Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM